Start | Video new! | Newsy |  Testy CarAudio |  Tuning |  MotoSport |  Akcesoria |  Tapety |  Galeria |  Fotoreportaż | Aplikacje JAVA |

   PUBLIKACJE W WYBRANEJ KATEGORII
Tak jak w kinie, czyli Audi A6L z pakietem multimedialnym
Targi w Szanghaju były okazją do zaprezentowania przez Audi najnowszego pakietu multimedialnego w modelu A6L z przedłużonym o 10 cm rozstawem osi.  »»
Brzmienie na wysokim poziomie
Na rynku zadebiutowały dwa nowe wzmacniacze Blaupunkta - GTA 280 i GTA 480. Ich atuty to dobra jakość dźwięku, niewygórowana cena i solidna konstrukcj  »»
Radioodtwarzacze na kartę
Melbourne SD27, Sydney SD27 i Canberra SD27 to pierwsza seria radioodtwarzaczy samochodowych Blaupunkta bez standardowego napędu CD. Produkty posiadaj  »»
Trzy tysiące melomanów
Z pewnością tak nazwać można dotychczasową grupę klientów Audi, którzy oprócz najwyższej jakości sprzętu do odsłuchu muzyki w swoich domach, mają w ga  »»
Maestria doznań akustycznych
Audi R8 mające swoją światową premierę podczas salonu w Paryżu, oprócz najnowszej techniki kryje w sobie również najnowszy zestaw duńskiej firmy Bang&  »»
USBrojony Blaupunkt
Współczesna technika pozwala na korzystanie z danych zapisanych komputerowo właściwie w nieograniczony sposób. Dzięki specjalnym rozwiązaniom w każdej  »»
Hyundai Tucson Demo Car - Gdzie można go zobaczyć!
Ze względu na liczne pytania naszych czytelników gdzie można obejrzeć prezentowane przez nas Demo Car prezentujemy oto ten artykuł. Na początku lip  »»
Hyundai Tucson Demo Car – ten samochód daje czadu!
Na początku lipca ruszył sezon wielkich imprez organizowanych przez firmę Sony, na których prezentowany jest DEMO CAR HYUNDAI. Demo Car to nic inneg  »»
Decybele w Hondzie Nowy samochód demonstracyjny Blaupunkta
Nie bez przyczyny Blaupunkt wybrał nowy model Hondy Civic na swój samochód demonstracyjny. Nowoczesny styl auta, przywołujący futurystyczne i kosmiczn  »»
Najlepsza muzyka do samochodu
Jak wynika z przeprowadzonych na zlecenie AA Personal Loans badań, Brytyjczycy za najbardziej relaksujące nagrania do samochodu uważają muzykę klasycz  »»
Z TravelPilot Rome w nieznane
Nowy system radionawigacyjny Blaupunkta Piękna wiosenna pogoda i zbliżający się sezon urlopowy sprzyjają samochodowym wycieczkom. Aby nie zgubić si  »»
Dobre brzmienie w rozs?dnej cenie Nowe modele radioodtwarzaczy Blaupunkt
Rynek kusi ofertą zaawansowanych technologicznie, ale niestety drogich radioodtwarzaczy. Co jednak zrobić, gdy dysponujemy skromniejszym budżetem i ni  »»
Seat Altea wypełniony dĽwiękiem Sony
Firma instalacyjna Klinika Dźwięku otrzymała poważne zadanie – połączyć hiszpański temperament z japońską precyzją. Prace trwały prawie 3 miesią  »»
Nowe Volvo S80 – najwyższej klasy systemy audio i komunikacji

• Technika cyfrowa zapewniająca naturalne brzmienie
• System Dolby Pro Logic II Surround z możliwością ustawienia pozycj  »»

Car Audio - Blaupunkt
Na spacerze i w podróży Nowa mobilna nawigacja Blaupunkta Blaupunkt rozszerzył swoją ofertę o pierwsze, przenośne urządzenie nawigacyjne. Szybki  »»
Nowy Alpine Demo Car
Alpine to najlepszy producent sprzętu samochodowego na świecie. To odważne stwierdzenie jest co roku potwierdzane przez nowe modele, które stanowią ma  »»
Głosniki i wzmacniacze Velocity
Seria Velocity Blaupunkta to propozycja dla użytkowników ceniących precyzję i czystość brzmienia oraz możliwość wydobycia z zestawów car audio ich mak  »»
iPod w Volvo
Adapter dla przenośnego odtwarzacza mp3, dostępny także we wszystkich modelach Volvo. Specjalny adapter "dokujący" iPoda do pokładowego systemu a  »»
Podróż z Las Vegas
Wprowadzone na polski rynek jesienią tego roku urządzenie Las Vegas DVD 35 Blaupunkta nie przez przypadek zapożyczyło swą nazwę od największego na świ  »»
Zestawy dla Lexusa
Nowe modele Lexusa serii "IS", które trafiły do salonów w wielkiej Brytanii od 19 października są seryjnie wyposażone w zestaw audio, opracowany specj  »»
Blaupunkt w Passacie
W ramach współpracy z koncernem VW Blaupunkt zaprojektował do nowego Passata systemy nawigacyjne DVD z kolorowym wyświetlaczem, nowe radioodtwarzacze,  »»
Okulary MP3...?
Najnowszy gadżet sygnowany marką BMW sprawi, że spacery w pełnym słońcu staną się jeszcze przyjemniejsze, a z przeciwsłonecznych okularów nareszcie za  »»
DĽwięk skrojony na miarę
Blaupunkt jest jednym z pierwszych producentów, który wprowadził na rynek płaskie, kompaktowe głośniki i wzmacniacze do niższego segmentu cenowego spr  »»
Stacja multimedialna IVA-D310R
Firma Alpine często już dokonywała przełomu w świecie samochodowego sprzętu audio. I znów doszło coś całkowicie nowego: sterowanie dotykowe. Teraz prz  »»
Informacja w samochodzie
W sierpniu firma Blaupunkt wprowadzi na rynek dwie nowe stacje multimedialne Chicago IVDM 7003 i Aspen IVDM 7003. Są to propozycje dla użytkowników, k  »»
JedĽ i słuchaj
iPod, czyli przenośny odtwarzacz plików MP3, jest obecnie jednym z najpopularniejszych urządzeń elektronicznych na rynku. Dzięki nowemu interfejsowi f  »»
Lato z nawigacj?
W czerwcu Blaupunkt wprowadził na rynek trzy nowe modele radionawigacji - TravelPilot E Freestyler, TravelPilot E Exact oraz TravelPilot E Exact MP3.  »»
 CIEKAWOSTKI MOTORYZACYJNE 
Loading ...

  TUNING 
 
Zaprojektuj dach swojego MINI
Fani MINI którzy oprócz auta posiadają jeszcze artysty... »»

Golf GTI Pirelli Edition
Grupa Vw/Audi wyraźnie chce się przypodobać „tun... »»

Zero kompromisów, czyli Audi TT Clubsport Quattro!
Audi TT to szybkie, choć nie pozbawione komfortu coupe... »»

 


 (c) Motoflesz.pl  web stats stat24.com | Polityka Prywatności | Polecamy | Reklama | Dołącz do nas PageRank