Start | Video new! | Newsy |  Testy CarAudio |  Tuning |  MotoSport |  Akcesoria |  Tapety |  Galeria |  Fotoreportaż | Aplikacje JAVA |

 Nadchodzi era wirtualnego mechanika...Części samochodowe - Często zdarza się, że kierowcy źle dobierają części nawet dzięki "fachowej" pomocy sprzedawcy. Czasami zdarza się trafić na opieszałą i niemiłą obsługę w sklepie motoryzacyjnym. Często sklepy każą czekać w nieskończoność na zamówione części.

Jak się przed tym uchronić?

Odpowiedzią może być uruchomiona właśnie nowy sklep internetowy - Czesci24.pl - z ofertą ponad 60-ciu tysięcy pozycji asortymentowych, możliwością zakupu online, dostawą w 24 godziny oraz konkurencyjnymi cenami zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowników. Jest to największa platforma tego typu w polskim Internecie.

Internetowy model biznesowy platformy jest wynikiem między innymi atrakcyjna cena, szeroki asortyment oraz gwarantowana dostępność i 24 godzinna wysyłka produktów.

Na uwagę zasługuje fakt, że położono duży nacisk na maksymalizację zadowolenia klienta. „Głównym przesłaniem są: solidność i szybkość świadczonych przez nas usług oraz zamówienia realizowane z największą dokładnością, tak, aby klient poczuł się jak "Pan" i każdy został najlepiej obsłużony” mówi Piotr Dembowski, Project manager w Czesci24.pl.

Pomóc w tym ma najnowsza technologia. „Czesci24.pl zostały tak zaprojektowane, aby – dzięki specjalnej bazie i filtrom oraz konsultantom – nawet osoby nie mające większego pojęcia o mechanice samochodowej mogły bez żadnego problemu odnaleźć właściwą część do swojego samochodu” twierdzi Piotr Dembowski.

Również odbiorcy hurtowi mogą być zadowoleni. Specjalnie dla nich Czesci24.pl opracowały pierwszy w branży dedykowany panel, który po zalogowaniu umożliwia między innymi: szybki przeglądanie, wybór i zakup online ponad 60.000 pozycji; dostęp do aktualnych stanów magazynowych; podgląd cen aktualizowanych codziennie 24/7; help desk (pierwsze tego typu rozwiązanie w branży). Więcej o tym na stronach serwisu Części samochodowe

Informacje o sklepie Czesci24.pl
:

Sklep internetowy powstała pod egidą Hurtownia motryzacyjna której wieloletnie doświadczenie pracowników, znajomość klientów i branży pozwoliło stworzyć funkcjonalną i przyjazną użytkownikowi platformę z doskonałym w stosunku jakość/cena asortymentem.

W skrócie oferta zaczyna się od blacharki przez oświetlenia, części tuningowe, zawieszenia, a kończąc na drobnych przełącznikach. Oprócz atrakcyjnych cen i rabatów, dla klientów przewidziane są również różne gratisy. W postaci akcesoria i części zamienne

Redakcja MOTOFLESZ popiera takie projekty. Sprawdziliśmy ten sklep i możemy go z czystym sumieniem polecić. Zakupiliśmy trochę towaru do naszej redakcji. Na duża pochwałę zasługuje przede wszystkim bezpieczeństwo zawierania transakcji, na które Czesci24.pl stawia bardzo wysoko, oraz obsługa klienta. Trochę zamąciliśmy obsługę, ale wybrnęła z sytuacji i potrafiła doradzić prawidłowo, a to się chwali. Również został wdrożony system płatności online, dzięki któremu możemy płacić z konta bankowego każdego banku a akceptacja jest już po kilku minutach i towar mamy następnego dnia. Czekamy jednak aż oferta poszerzy się o kolejne towary, ale jak zapewnił nas zespół Czesci24 „wszystko w swoim czasie”.


Autor: AM
Źródło: www.Czesci24.pl
Fot.: www.Czesci24.pl
 
  CIEKAWOSTKI Z INNYCH STRON 
Ladowanie ...
  INFORMACJE 
Nadchodzi era wirtualnego mechanika...

Części samochodowe - Często zdarza się, że kierowcy źle dobierają <...»»

Nadchodzi era wirtualnego mechanika...

Części samochodowe - Często zdarza się, że kierowcy źle dobierają <...»»

Nadchodzi era wirtualnego mechanika...

Części samochodowe - Często zdarza się, że kierowcy źle dobierają <...»»

Nadchodzi era wirtualnego mechanika...

Części samochodowe - Często zdarza się, że kierowcy źle dobierają <...»»

  TUNING 
Tsunami we włosach!
Co to za auto? Nominalnie ma tylko o je...»»
  AUDIO 
Tak jak w kinie, czyli Audi A6L z pakietem multimedialnym
Targi w Szanghaju były okazją do zaprez...»»
  TESTY 
Test Hondy Civic 1.8 sedan
Czas na kolejny test w naszej redakcji. ...»»
  PREZENTACJE 
Prezentacja nowego Sprintera
Sprinter jest flagowym pojazdem w gamie ...»»

 

baner reklamowy

 


 (c) Motoflesz.pl  web stats stat24.com | Polityka Prywatności | Polecamy | Reklama | Dołącz do nas PageRank