Start | Video new! | Newsy |  Testy CarAudio |  Tuning |  MotoSport |  Akcesoria |  Tapety |  Galeria |  Fotoreportaż | Aplikacje JAVA |

 Radioodtwarzacze na kartę


Melbourne SD27, Sydney SD27 i Canberra SD27 to pierwsza seria radioodtwarzaczy samochodowych Blaupunkta bez standardowego napędu CD. Produkty posiadają jedynie slot na kartę SD/MMC. Nowa technologia to odpowiedź na zmieniające się trendy na rynku elektroniki użytkowej.

Nowe radioodtwarzacze serii SD27 marki Blaupunkt to urządzenia Plug&Play, które dzięki udanej stylistyce, wygodnemu slotowi kart pamięci oraz niewygórowanej cenie, stanowią bardzo ciekawą propozycję rynkową. Modele to odpowiedź na zmieniające się trendy związane z elektroniką użytkową -utwory muzyczne odtwarza się już przecież nie tylko z płyt CD, ale przechowuje na twardych dyskach w komputerze, na przenośnych odtwarzaczach MP3 lub na poręcznych kartach pamięci.

Nowa seria radioodtwarzaczy Blaupunkta nie posiada standardowego napędu CD, a jedynie slot kart SD/MMC umieszczony po prawej stronie panelu przedniego. Znacząco poprawia to komfort obsługi oraz bezpieczeństwo kierowcy - nie trzeba już bowiem wozić ze sobą płyt i „żonglować” nimi w razie chęci zmiany repertuaru.

Poszczególne tytuły utworów można w każdej chwili edytować oraz zapisywać w katalogach na karcie pamięci. Informacje prezentowane są na przejrzystym wyświetlaczu. Funkcja „Last Position Memory“ zapewnia wznowienie odtwarzania w miejscu, w którym zostało ono ostatnio przerwane – dzieje się tak również wtedy, gdy urządzenie zostało wyłączone. Przez wejście AUX/In, które znajduje się tuż pod slotem kart pamięci, do nowych radioodtwarzaczy można podłączyć dowolny, przenośny odtwarzacz audio. Można do nich również podłączyć wzmacniacze, czy dostępne w ofercie Blaupunkta interfejsy Bluetooth/USB/iPod. Bluetooth w połączeniu z odpowiednio wyposażonym modelem telefonu komórkowego umożliwia inicjowanie i odbieranie rozmów w trybie głośnomówiącym. Ponieważ coraz więcej modeli telefonów jest wyposażonych w odtwarzacz MP3, dzięki funkcji Bluetooth (Audio Streaming) do radioodtwarzacza można przesyłać też dane audio.

Urządzenia umożliwiają odtwarzanie plików MP3/WMA, odbierają fale UKF, długie i średnie, są wyposażone w końcówki mocy 4 x 45 W. Radioodtwarzacze różnią się dostępnymi kolorami wyświetlacza: Melbourne SD27 ma podświetlenie białe, Sydney SD27 – bursztynowe, a Canberra SD27 – zielone. Przyciski wszystkich modeli są podświetlane na czerwono.

Jak wszystkie produkty Blaupunkta, nowe radioodtwarzacze bazują na najprostszej, intuicyjnej koncepcji obsługi, mają też nowoczesny, modny wygląd. Zdejmowany panel przedni stanowi skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe. Melbourne SD27, Sydney SD27 i Canberra SD27 są dostępne w specjalistycznych sklepach ze sprzętem car audio.

Sugerowana cena detaliczna brutto (stan: marzec 2007) – 449 PLN.


Źródło: Blaupunkt
Fot.: Blaupunkt
 
  CIEKAWOSTKI Z INNYCH STRON 
Ladowanie ...
  INFORMACJE 
Tak jak w kinie, czyli Audi A6L z pakietem multimedialnym
Targi w Szanghaju były okazją do zaprezentowania przez Audi najnowszego pakietu multimedialnego w modelu A6L z przedłużonym o 10 cm rozstawem osi. ...»»
Brzmienie na wysokim poziomie
Na rynku zadebiutowały dwa nowe wzmacniacze Blaupunkta - GTA 280 i GTA 480. Ich atuty to dobra jakość dźwięku, niewygórowana cena i solidna konstrukcj...»»
Trzy tysiące melomanów
Z pewnością tak nazwać można dotychczasową grupę klientów Audi, którzy oprócz najwyższej jakości sprzętu do odsłuchu muzyki w swoich domach, mają w ga...»»
Maestria doznań akustycznych
Audi R8 mające swoją światową premierę podczas salonu w Paryżu, oprócz najnowszej techniki kryje w sobie również najnowszy zestaw duńskiej firmy Bang&...»»
  TUNING 
Tsunami we włosach!
Co to za auto? Nominalnie ma tylko o je...»»
  AUDIO 
Tak jak w kinie, czyli Audi A6L z pakietem multimedialnym
Targi w Szanghaju były okazją do zaprez...»»
  TESTY 
Test Hondy Civic 1.8 sedan
Czas na kolejny test w naszej redakcji. ...»»
  PREZENTACJE 
Prezentacja nowego Sprintera
Sprinter jest flagowym pojazdem w gamie ...»»

 

baner reklamowy

 


 (c) Motoflesz.pl  web stats stat24.com | Polityka Prywatności | Polecamy | Reklama | Dołącz do nas PageRank